Tyto pop barvy skončily letním šikmým oblečením roku

Brittanyxavier

Pop of Color se v poslední době objevoval ve světě módy. Některá létová módní motivace na naší sociální síti odhalí téměř každý odstín tohoto pop jasných barev. Pokud je tu jedna věc, která nás staví do velké nálady, je to příchod léta.

Jíst lépe, lépe spát, vystoupit z domova více, více odpočinout, společensky více, a také se cítit lehčí, jasnější a také šťastnější!

Jde o to, že i když se linie letním způsobem snadno čerpá, povětrnostní stav není extrémně jasný. Naštěstí pro nás mají módní ovlivňovatelé níže živou a poněkud důmyslnou metodu pro změnu ročních období a poskytují spoustu přechodného letního opotřebení v nasycených tónech dynamických odstínů, neonových zelených, jasně růžových, fuchsie, stejně jako další.

Lespgdn

Není tedy žádným překvapením, že Summertime nám také přináší nejzábavnější stránku módy. Toto je ideální sezóna pro zábavu s trendy, styly a barvami, které odpovídají našemu stylu. I když přiznáváme, že mnoho roku, máme tendenci se přitahovat k naší spolehlivé kombinaci měkkých neutrálů, nebudeme se bát vyzkoušet si vyskakovací barvy, stejně jako potom, zejména když dorazí slunná sezóna.

Natichualcantara

A zatímco používání jakéhokoli typu živých přání je přijatelné, některé jsou v současné době na našem radaru vyšší než jiné. Níže objevujeme výbuchy jasných barev jako několik z naší preferované inspirace.

Pokud chcete letos v létě zvýšit náladu, zkuste tyto stylové koncepty oděvů níže, protože pop barev skončí letním nejasnějším oblečením roku!

Viz také

Letní móda, trendy
přesně jak připravit vaše tělo-plášť letos v létě

Junybreeze

Ninasandbech

Ninasandbech

Leiasfez

Leiasfez

m_berenyce

ChloeleCareux

Cassndras

Vitalia

Jacquemus

logo-plaque převzetí tašky

Koupit zde

Add a Comment

Your email address will not be published.